NAŠE ÚSPĚCHY


2018

ME Chorvatsko, Crikvenica

Mistryně Evropy - junior defile bat
Mistryně Evropy - duo bat senior Teri Torčíková a Zuzka Tydlačková 
Mistryně Evropy - duo junior mix Peťka Jerabkova a Ema Kaločová 
I.vícemistryně Evropy - junior podio bat 
I.vícemistryně Evropy - senior mix
I.vícemistryně Evropy - sólo senior 2bat Tereza Torčíková 
I.vícemistryně Evropy - senior mini 2bat 
I.vícemistryně Evropy - duo senior mix Lada Močidlanová a Aneta Šťastná 
II.vícemistryně Evropy - senior podio bat
II.vícemistryně Evropy - junior mini bat 
II.vícemistryně Evropy - junior mini 2bat 
II.vícemistryně Evropy - kadet mini pom 
II.vícemistryně Evropy - senior mini mix
4.místo - senior defile bat 
4.místo - sólo senior pom Anet Šťastná 
4.místo - sólo junior pom Emička Kaločová 
4.místo - duo junior bat Peťka Jeřábková a Ema Kaločová 
4.místo - kadet mini bat 
4.místo - senior mini bat 
5.místo - duo kadet 2bat Eliška Torčíková a Sofi Fryčáková
5.místo - junior mix 
6.místo - sólo kadet pom Terezka Močidlanová 
6.místo - sólo senior bat Terka Torčíková 
6.místo - sólo junior 2bat Kačka Močidlanová 
6.místo - duo kadet pom Aďa Nováková a Valí Hubáčková
6.místo - duo mix junior Simonka Gavroňová a Natálka Paprčková
6.místo - junior mini mix 
7.místo - sólo kadet bat Eliška Torčíková 
7.místo - sólo senior bat Lada Močidlanová 
7.místo - duo senior pom Lada Močidlanová a Aneta Šťastná 
8.místo - sólo senior bat Kača Tomášková 
8.místo - duo senior bat Kača Tomášková a Barča Krystková 
8.místo - duo junior pom Emča Kaločová a Kača Močidlanová 
9.místo - sólo kadet 2bat Dáša Ztratilová
10.místo - sólo kadet pom Jolanka Vlniešková 
10.místo - sólo junior bat Peťka Jeřábková 
10.místo - sólo senior bat Zuzka Tydlačková 
10.místo - duo senior Vendy Tichavská a Monča Byrtusová
11.místo - sólo senior pom Lada Močidlanová 
13.místo - sólo kadet bat Sofi Fryčáková

Vimperk, 7. Memoriál Jiřího Necida

1.místo - sólo junior 2bat Kačenka Močidlanová + postup na MS
1.místo - duo junior bat Peťka Jeřábková a Kačka Močidlanová + postup na MS 
2.místo - sólo senior bat Zuzanka Tydlačková + postup na MS
2.místo - duo kadet 2bat Eliška Torčíková a Sofi Fryčáková + postup na MS
4.místo - sólo kadet bat Eliška Torčíková + postup na ME
4.místo - sólo junior bat Peťka Jeřábková + postup na ME 
5.místo - sólo kadet bat Sofi Fryčáková + postup na ME

Grand Prix, Ostrava

1.místo - sólo junior 2bat Kačenka Močidlanová + postup na MS
1.místo - duo junior bat Peťka Jeřábková a Kačka Močidlanová + postup na MS 
2.místo - sólo senior bat Zuzanka Tydlačková + postup na MS
2.místo - duo kadet 2bat Eliška Torčíková a Sofi Fryčáková + postup na MS
4.místo - sólo kadet bat Eliška Torčíková + postup na ME
4.místo - sólo junior bat Peťka Jeřábková + postup na ME 
5.místo - sólo kadet bat Sofi Fryčáková + postup na ME

finále MČR, Náchod

Vítěz výkonnostní třídy "B"- miniformace littlekadet pom
Mistr ČR - mix cadet stage 
I.vícemistr ČR - mix junior stage 
II.vícemistr ČR - miniformace kadetky pom 
II.vícemistr ČR - duo mix senior Anet Šťastná a Lada Močidlanová 
4.místo - sólo pom Jolanka Vlniešková 
4.místo - sólo pom Anet Šťastná 
4.místo - duo pom Anet Š. a Lada M.
4.místo - duo mix Peťka Jeřábková a Emička Kaločová
5.místo - sólo pom Terezka Močidlanová 
5.místo - mix senior stage
5.místo - miniformace mix senior 
6.místo - sólo pom Adélka Paličková 
6.místo - miniformace mix junior 
7.místo - duo pom Emička Kaločová a Kačka Močidlanová 
8.místo - duo pom Aďa Nováková a Valča Hubáčková 
11.místo - sólo pom Lada Močidlanová 
20.místo - sólo pom Emča Kaločová 
25.místo - sólo pom Kiki Malá
26.místo - sólo pom Barča Adamcová
30.místo - sólo pom Vanča Laskovà

2017

MS PRAHA

2x MISTRYNĚ SVĚTA
2x VICEMISTRYNĚ SVĚTA
5x II. VICEMISTRYNĚ SVĚTA 

2016

Memoriál Jiřího Necida 28.5. 2016
Elité Kokino - 1.místo
Elité Kokino (sedmice A) - 1.místo
Lada Močidlanová (sólo POM) - 1.místo
Elité (sedmice) - 1.místo
Elité Kokino (sedmice B) - 2.místo
Vanessa + Izzy - 2.místo
Izzy (2BAT) - 2.místo
Helča + Lada - 2.místo
Petra + Vendy - 3.místo

Finále MČR Karviná 21. - 22.5. 2016
Elité Minís (sestava, defilé) - 2.místo
Elité (defilé) - 2. místo
Niki Syslová (2BAT) - 4.místo
Dominička + Lucinka - 4.místo
Sedmice Bambíno - 5.místo
Kača Tomášková - 5.místo
Sedmice Minís - 6.místo

Finále MČR Náchod 14. - 25.5. 2016
Elité (mix) - Mistryně ČR
Elité Kokino - II.vícemistryně ČR

Kvalifikace MČR Opava 17.4.2016
Elité Bambíno (mini) - 1.místo
Elité Kokino (mini B) - 1.místo
Elité Kokino (mini) - 1.místo
Elité Minís (defilé) - 1.místo
Elité Minís (pódio) - 1.místo
Lucinka Krystynová - 1.místo
Kačenka Tomášková - 1.místo
Peťulka a Vendulka - 1.místo
Helča,Peťa a Terka (2baton) - 1.místo
Kača a Sabča - 1.místo
Elité Kokino (defilé) - 2.místo
Elité Kokino (pódio) - 2.místo
Elité (defilé) - 2.místo
Elité Bambíno (pódio) - 2.místo
Elité Minís (mini) - 2.místo
Adélka Ničmanová - 2.místo
Lada Močidlanová - 2.místo
Helča a Lada - 2.místo
Izzy Sajková (2baton) - 2.místo
Elité mini - 3.místo

Kvalifikace MČR Karviná - 10.4.2016
MIX seniorky - 1.místo
Lada Močidlanová pom - 1.místo
sedmice kadetky pom - 1.místo
sedmice juniorky pom - 1.místo
duo Eliška a Jolča - 2.místo
sólo Sabinka Valchařová - 2.místo
sedmice seniorky pom - 2.místo
Nikolka Syslová two baton - 2.místo
Adélka s Barčou baton - 3.místo

Kvalifikace MČR Dolní Benešov - 2.4.2016
Duo little kadetek Dominička s Lucinkou - 3.místo
Duo Elité Kokino Kristýnka a Evička - 1.místo
Sólo Elité Terka Torčíková - 3.místo

Opavská růže 13.3.2016
Elité Bambíno sestava - 1.místo + cena VIP poroty
Duo Dominička a Lucinka - 1.místo
Sedmice Bambíno - 1.místo

Excelent cup 5.3.2016
Velká formace Elité Babies pom - 1.místo
Velká formace Elité Bambíno - 1.místo
Velká formace Elité Kokino - 2.místo
sedmice Bambíno - 2.místo
sedmice Kokino A - 2.místo
sedmice Kokino B - 2.místo

Studenecká hůlka 28.2. 2016
Adélka Ničmanová - 1.místo
Anetka Adamczyková - 4.místo
Eliška Rosová - 1.místo
Lucinka + Dominička - 1.místo
Klárka + Verča - 3.místo
Sedmice Bambíno - 2.místo

Výsledky ze ZLATÉ HLUČÍNSKÉ HVĚZDY 13.3. 2016
1.misto - duo Domča a Lucinka Bambíno
1.místo - duo Péťanka a Vendulka Kokino (B)
1.místo - duo Isabel a Vanesska Kokino (A)
1.místo - sedmice juniorky
2.místo - sólo Kristýnka Kokino
2.místo - sólo dvě hůlky Isabel
2.místo - sedmice Kokino
2.místo - sólo Zuzanka seniorky
3.místo - sólo Sophie Bambíno
3.místo - sedmice Bambíno
3.místo - sólo Verunka Kokino
3.místo - sólo Vendulka Kokino
3.místo - sólo Evička Kokino
3.místo - duo Evička a Kristýnka Kokino

3.místo - duo Adélka a Barča Minís

2015

Mistrovství světa 2015

I. vicemistryně světa ELITÉ MINIS velká formace

Mistryně světa - sólo 2bat - Natálie Lysáková


Mistrovství Evropy 2015 
II.vicemistyně - Elité Kokino (defilé, sestava)
Mistryně Evropy - Elité Minís (defilé, sestava) 
II.vicemistryně - Eva OberherrováI.vicemistryně - trio (Agátka, Eva, Kiki)
Mistryně Evropy - Naty Lysáková (dvě hůlky)
II.vicemistryně - Zuzka TydlačkováII.vicemistryně - trio (Aja, Kača, Zuzka)
I.vicemistryně - Tereza Torčíková
I.vicemistryně - duo (Lada, Helča)
II.vicemistyně - sedmice Elité (seniorky)

2014

28. - 30.8. 2014 - Mistrovství světa - Praha
2. místo - Elité Minís (pochodové defilé)
3. místo - Močidlanová Lada (Elité)
5. místo - Elité Babies
3. místo - sedmice Elité (Lada, Helča, Denča, Adri, Iva, Kača, Anička)
4. místo - Elité (MIX)
7. místo - Tomášková Kateřina (Minís)
12. místo - Krystková Bára (Babies)
5. místo - sedmice Babies
6. místo - Kadlčáková Kristýna (Minís)
13. místo - Tydlačková Zuzana (Minís)
5. místo - Tydlačková Zuzana, Turková Lucie (Minís)
6. místo - sedmice Minís
7. místo - sedmice Minís
7. místo - sedmice Elité

1.6. 2014 - Finále MČR ,,B" - Bělotín
Kadetky:
sólo-
2.místo - Eva Oberherrová
3.místo - Zuzka Borovcová
6.místo - Nela Losíková
duo-
2.místo - Kiki + Nelča
3.místo - Zuzka + Terka
30. - 31.5. 2014 - Semifinále MČR - Valtice
Kadetky:
sedmice-
2.místo - sedmice
Juniorky:
sólo-
5.místo - Zuzka Tydlačková
8.místo - Ája Konečná
12.místo - Lucka Turková
duo-
3.místo - Ája + Lenička
6.místo - Zuzka + Lucka
sedmice-
2.místo - sedmice
Seniorky:
sólo-
2.místo - Peťa Soviarová
duo/trio-
5.místo - Lada + Helča + Terka
sedmice-
2.místo - sedmice

11.5.2014 - Semifinále MČR - Opava
Sestavy:
2.místo - Elité Bambíno
2.místo - Elité Babies
1.místo - Elité Minís (,,B")
2.místo - Elité
Kadetky:
sólo-
4.místo - Kača Tomášková
7.místo - Kiki Klepáčová
9.místo - Míša Nemcová
11.místo - Barča Krystková
12.místo - Ema Kaločová
duo-
6.místo - Majda Přenosilová + Laura Hosová
sedmice-
2.místo - sedmice
Juniorky:
sólo-
6.místo - Kristýna Kadlčaková
9.místo - Naty Lysáková
13.místo - Lenka Pitronová
sedmice-
6.místo - sedmice
Seniorky:
sólo-
4.místo - Lada Močidlanová
9.místo - Petra Langrová
sedmice-
3.místo - sedmice
Kategorie ,,B" -
1.místo - Eva Oberherrová
6.místo - Nela Losíková
8.místo - Zuzka Borovcová
1.místo - Nela + Kiki
4.místo - Zuzka + Terka


13.4.2014 - Nepostupová soutěž - Karvinský pohár
POM -
1.místo - Karin Wronová
Děti Baton:
1.místo - Eva Oberherrová
4.místo - sedmice Bambíno
Kadetky:
Mladší-
1.místo - Ema Kaločová
2.místo - Vanessa Lasková
3.místo - Kiki Klepáčová
4.místo - Kiki Pilaríková
6.místo - Nela Losíková
7.místo - Kiki Malá
8.místo - Vendy Tichavská
Kadetky-
3.místo - Míša Nemcová
Kadetky starší -
3.místo - Kača Tomášková
4.místo - Barča Krystková
Duo -
2.místo - Majda + Laura
4.místo - Kiki + Nela
Sedmice -
2.místo - Elité Babies (Zuzka)
4.místo - Elité Babies (Helča)
Juniorky:
Juniorky -
2.místo - Ája Konečná
3.místo - Zuzka Tydláčková
4.místo - Naty Lysáková
Jun.starší -
3.místo - Kiki Kadlčáková
Duo -
2.místo - Ája + Lenička
3.místo - Zuzka + Lucka
Sedmice -
4.místo - sedmice (Helča)
5.místo - sedmice (Lada)
Seniorky:
sólo -
2.místo - Lada Močidlanová
6.místo - Peťa Soviarová
duo/trio -
3. místo - Lada + Helča + Terka
sedmice -
1.místo - sedmice B
2.místo - sedmice A
5.místo - sedmice C

23.3.2014 - Kvalifikace MČR - Hradec nad Moravicí -
Sestavy:
1.místo - Elité Bambíno
2.místo - Elité Pompo
1.místo - Elité Babies
3.místo - Elité Minis
2.místo - Elité
Sólo, duo, mini:
Minikadetky - Elité Bambíno
1.místo - Eva Oberherrová
Kadetky - Elité Babies
2.místo - Kateřina Tomášková
4.místo - Kristýna Klepáčová
7.místo - Ema Kaločová
13.místo - Zuzka Borovcová
3.místo - Magda Přenosilová, Laura Hosová
6.místo - Kiki Klepáčová, Nela Losíková
8.místo - Zuzka Borovcová, Terka Hozová
1.místo - Babies sedmice
Juniorky - Elité Minís
1.místo - Lenka Pitronová
2.místo - Kiki Kadlčáková
3.místo - Naty Lysáková
2.místo - Zuzka Tydlačová, Terka Turková
5.místo - Minis sedmice
Seniorky - Elité
5.místo - Lada Močidlanová
6.místo - Petra Langrová
4.místo - sedmice B
6.místo - sedmice C


22.3.2014 - Nepostupová soutěž Stars cup (Ostrava) - Elité Bambíno - 2.místo
- Elité Pompo - 3.místo


8.3. 2014 - Nepostupová soutěž Excelent cup (Dolní Benešov) 

Elité Bambíno - 2.místo

2013

Nepostupové soutěže:

16.3.2013 - Excelent cup - Elité Bambíno - 1.místo a Elité Bimbo - 4.místo
23.3.2012 - Stars cup - Elité Bambíno - 1.místo

Postupové soutěže:
MS Praha
4. místo ELITÉ BABIES 
4. místo ELITÉ
5. místo - sólo seniorky bat - Lucie Kuzarová
5. místo - trio seniorky bat - Helena Švidrnochová, Lada Močidlanová, Lucie Kuzarová
5. místo - mini seniorky bat 

FINÁLE MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - KARVINÁ 2013
1.místo - MINIKadetky Elité Bambíno - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY
5.místo - Kadetky Elité Babies (7.místo defilé, 4.místo sestava, celkové 5.místo)
9.místo - Juniorky Elité Minis (8. místo defilé,9.místo sestava, celkové 8.místo) 

5.místo - Seniorky Elité (2.VÍCEMISTRYNĚ ČR V DEFILÉ,  4.místo sestava, celkové 5.místo)

15.místo - Sólo Kadetky BAT - Bestová Adéla

18.místo - Sólo Kadetky BAT - Krystková Barbora
8.místo - Trio Kadetky BAT - Barča, Míša, Kačka
9.místo - Duo Kadetky BAT - Lucka, Kačka
9.místo - Sedmice Kadetky BAT
16.místo - Sólo Juniorky BAT - Torčíková Tereza
19.místo - Sólo Juniorky BAT - Kadlčáková Kristýna
8.místo - Trio Juniorky BAT - Ája, Lenka, Terka
8.místo - Sedmice Juniorky BAT
5.místo - Sólo Seniorky BAT - Kuzarová Lucie
9.místo - Sólo Seniorky BAT - Močidlanová Lada
24.místo - Sólo Seniorky BAT - Soviarová Petra
5.místo - Trio Seniorky BAT - Lucka, Helča, Lada
12.místo - Duo Seniorky BAT - Kačka, Iva
2.místo - Sedmice Seniorky BAT - I. VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2013 SEMIFINÁLE

SEMIFINÁLE MISTROVSTVÍ ČR - BĚLOTÍN 2013
2.místo - MINIKadetky Elité Bambíno (Vicemistryně semifinále)
1. místo - Defilé Kadetky Elité Babies (Mistryně semifinále v defilé)
1.místo - Defilé+pódio Kadetky Elité Babies (Mistryně semifinále)
1.místo - Defilé Juniorky Elité Minis (Mistryně semifinále v defilé)
2.místo - Defilé+pódio Juniorky Elité Minis (Vicemistryně semifinále)
3.místo - Defilé Seniorky Elité (2. Vicemistryně semifinále v defilé)
2.místo - Defilé+pódio Seniorky Elité (Vicemistryně semifinále)
1.místo - Sólo Kadetky BAT - Krystková Barbora (Mistryně semifinále)
4.místo - Sólo Kadetky BAT - Bestová Adéla
8.místo - Sólo Kadetky BAT - Nemcová Michaela
10.místo - Sólo Kadetky BAT - Přenosilová Magdaléna
13.místo - Sólo Kadetky BAT - Hosová Laura
1.místo - Trio Kadetky BAT - Barča, Míša, Kačka (Mistryně semifinále)
5.místo - Duo Kadetky BAT - Lucka, Kačka 3.místo - Sedmice Kadetky BAT (2. Vicemistryně semifinále)
5.místo - Sólo Juniorky BAT - Torčíková Tereza
7.místo - Sólo Juniorky BAT - Kadlčáková Kristýna
9.místo - Sólo Juniorky BAT - Schmiedová Vendula
10.místo - Sólo Juniorky BAT - Lysáková Natálie
17. místo - Sólo Juniorky BAT - Jandová Martina
1.místo - Trio Juniorky BAT - Ája, Lenka, Terka (Mistryně semifinále)
6.místo - Sedmice Juniorky BAT
2.místo - Sólo Seniorky BAT - Kuzarová Lucie (Vicemistryně semifinále)
4.místo - Sólo Seniorky BAT - Močidlanová Lada 6.místo - Sólo Seniorky BAT - Soviarová Petra
2.místo - Trio Seniorky BAT - Lucka, Helča, Lada (Vicemistryně semifinále)
4.místo - Duo Seniorky BAT - Kačka, Iva 3.místo - Sedmice Seniorky BAT (2. Vicemistryně semifinále)
2. místo - Sedmice Seniorky BAT (Vicemistryně semifinále) 4.místo - Sólo Seniorky POM - Wronová Karin

KVALIFIKACE NA MISTROVSTVÍ ČR - ZÁBŘEH 2013
1.místo - Sólo Kadetky BAT - Krystková Barbora (Mistryně kvalifikace)
3.místo - Sólo Kadetky BAT - Přenosilová Magdaléna (2. Vicemistryně kvalifikace)
4. místo - Sólo Kadetky BAT - Nemcová Michaela
3. místo - Trio Kadetky BAT - Barča, Míša, Kačka (2. Vicemistryně kvalifikace)
5.místo - Sólo Juniorky BAT - Schmiedová Vendula 7.místo - Sólo Juniorky BAT - Torčíková Tereza
1.místo - Sólo Seniorky BAT - Kuzarová Lucie (Mistryně kvalifikace) 1. místo - Trio Seniorky BAT - Lucka, Helča, Lada (Mistryně kvalifikace)


2012

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.

2011

Festival Bösel, Německo
1. místo ve své kategorii
1. místo (společně s orchestrem) v hlasování návštěvníků
ocenění nejlepší vedoucí mažoretek

ME Poreč, Chorvatsko
Kadetky (8-11 let):
DUO-TRIO:
5. místo Andrea Konečná, Lenka Pitronová

Finále MČR Jaroměř
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
10. místo ELITÉ BABIES
Seniorky (15 a více let):
7. místo ELITÉ

Finále MČR Valtice
Kadetky (8-11 let):
DUO-TRIO:
4. místo Andrea Konečná, Lenka Pitronová
. místo Eliška Fukalová, Kateřina Macejová
MINI:
8. místo miniformace ELITÉ BABIES
Juniorky (11-14 let):
SÓLO:
5. místo Kateřina Koplová
10. místo Vendula Schmiedová
DUO-TRIO:
8. místo Iva Gřešková, Kateřina Koplová
MINI:
9. místo miniformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15 a více let):
SÓLO:
7. místo Lucie Kuzarová
DUO-TRIO:
8. místo Helena Švidrnochová, Lada Močidlanová
11. místo Zuzana Řezáčová, Lucie Tutková, Nikola Palová
13. místo Denisa Gelnarová, Zuzana Kozelská
MINI:
6. místo miniformace ELITÉ
Finále MČR Hustopeče
MIX:
Kadetky (8-11 let):
8. místo mixformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
8. místo mixformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15 a více let):
7. místo mixformace ELITÉ

Semifinále MČR Hořice
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
3. místo ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
6. místo ELITÉ MINIS
Seniorky (15 a více let):
2. místo ELITÉ

Kvalifikace MČR Těšany:
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
3. místo ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
4. místo ELITÉ MINIS
Seniorky (15 a více let):
2. místo ELITÉ
MALÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
3. místo Denisa Outratová
9. místo Andrea Konečná
20. místo Klára Jarešová
24. místo Sára Tarkošová
DUO-TRIO:
2. místo Andrea Konečná, Lenka Pitronová
3. místo Denisa Outratová, Tereza Tarkošová
5. místo Eliška Fukalová, Kateřina Macejová
MINI:
1. místo miniformace ELITÉ BABIES
MIX:
2. místo mixformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
SÓLO:
1. místo Kateřina Koplová
3. místo Petra Soviarová
7. místo Vendula Schmiedová
19. místo Laura Resinská
DUO-TRIO:
3. místo Iva Gřešková, Kateřina Koplová
MINI:
5. místo mixformace ELITÉ MINIS
MIX:
4. místo miniformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
1. místo Lucie Kuzarová
8. místo Lada Močidlanová
DUO-TRIO:
1. místo Zuzana Řezáčová, Lucie Tutková, Nikola Palová
6. místo Helena Švidrnochová, Lada Močidlanová
7. místo Denisa Gelnarová, Zuzana Kozelská
MINI:
1. místo miniformace ELITÉ
MIX:
3. místo mixformace ELITÉ
StarsCup (nepostupová soutěž začátečníkú)
4. místo Elité Bambíno
9. místo Elité Koťátka


2010

O cenu TK Andria, Havířov
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
2. místo Laura Resinská
14. místo Vendula Schmiedová
MINI:
2. místo miniformace ELITÉ BABIES
11. místo Denisa Outratová, Tereza Tarkošová, Vendula Schmiedová
Juniorky (12-14 let):
SÓLO:
17.- 21. místo Kateřina Koplová
DUO-TRIO:
7. místo Kateřina Koplová, Michaela Nováková
10. místo Iva Gřešková, Anna Kalíšková
MINI:
2. místo mixformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
4-5. místo Lada Močidlanová
7. místo Zuzana Kováříková
13. místo Jana Jordánová
14.-17. místo Lenka Vydrželová
DUO-TRIO:
6. místo Zuzana Řezáčová, Nikola Palová
9. místo Denisa Gelnarová, Zuzana Kozelská
MINI:
5. místo miniformace ELITÉ
10. místo Helena Švidrnochová, Lenka Vydrželová, Lada Močidlanová

ME Vyškov
Juniorky (12-14 let):
MIX:
5. místo mixformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
9. místo Zuzana Kováříková

Finále MČR Jaroměř
VELKÉ FORMACE:
Juniorky (12-14 let):
. místo ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
12. místo ELITÉ
Finále MČR Jeseník
MALÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
. místo Vendula Schmiedová
. místo Laura Resinská
Juniorky (12-14 let):
DUO-TRIO:
5. místo Kateřina Koplová, Michaela Nováková
MINI:
5. místo miniformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
3. místo Zuzana Kováříková
25. místo Lenka Vydrželová
DUO-TRIO:
10. místo Zuzana Řezáčová, Nikola Palová
MINI:
8. místo miniformace ELITÉ + cena VIP

Finále MČR Hustopeče
MIX:
Kadetky (8-11 let):
9. místo mixformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
9. místo mixformace ELITÉ MINIS
Semifinále MČR Vyškov
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
6. místo ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
1. místo ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
1. místo ELITÉ

Kvalifikace MČR Moravská Nová Ves
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
5. místo ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
6. místo ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
2. místo ELITÉ
MALÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
2. místo Vendula Schmiedová
2. místo Laura Resinská
11. místo Andrea Konečná
16. místo Klára Jarešová
DUO-TRIO:
3. místo Denisa Outratová, Tereza Tarkošová, Vendula Schmiedová
MINI:
4. místo miniformace ELITÉ BABIES
MIX:
1. místo mixformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
SÓLO:
3. místo Kateřina Koplová
DUO-TRIO:
2. místo Kateřina Koplová, Michaela Nováková
7. místo Iva Gřešková, Anna Kalíšková
MINI:
4. místo miniformace ELITÉ MINIS
MIX:
3. místo mixformace ELITÉ MINIS
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
1. místo Zuzana Kováříková
5. místo Lenka Vydrželová
6. místo Andrea Pokludová
7. místo Lada Močidlanová
DUO-TRIO:
3. místo Zuzana Řezáčová, Nikola Palová
4. místo Denisa Gelnarová, Zuzana Kozelská
5. místo Helena Švidrnochová, Lenka Vydrželová, Andrea Pokludová
MINI:
2. místo miniformace ELITÉ

2009

O cenu TK Andria, Havířov
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
5. místo Kateřina Koplová
DUO-TRIO:
5. místo Denisa Outratová, Laura Resinská
MINI:
6. místo miniformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
DUO-TRIO:
2. místo Iva Gřešková, Anna Kalíšková
14. místo Petra Soviarová, Ardiana Kosmáková
15. místo Kateřina Koplová, Michaela Nováková
Seniorky (15-více let):
SÓLO:
1. místo Zuzana Kováříková

Semifinále MČR Hořice
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
7. místo ELITÉ

Kvalifikace MČR Moravská Nová Ves
VELKÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
4. místo ELITÉ
MALÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
8. místo Eliška Fukalová
DUO-TRIO:
7. místo Denisa Outratová, Laura Resinská
MINI:
4. místo miniformace ELITÉ BABIES
Juniorky (12-14 let):
DUO-TRIO:
4. místo Iva Gřešková, Anna Kalíšková
7. místo Petra Soviarová, Ardiana Kosmáková

2008

MČR Písek
MALÉ FORMACE:
Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
7. místo Anna Kalíšková
DUO-TRIO:
6. místo Iva Gřešková, Vendula Schmiedová, Petra Soviarová
MINI:
5. místo miniformace ELITÉ

Kvalifikace MČR Bělotín

MALÉ FORMACE:

Kadetky (8-11 let):
SÓLO:
1. místo Anna Kalíšková
4. místo Denisa Outratová
DUO-TRIO:
1. místo Iva Gřešková, Vendula Schmiedová, Petra Soviarová
MINI:
5. místo miniformace ELITÉ