ELITÉ OSTRAVA

Kalendář akcí

...průběžně doplňujeme... :)


10. 9. První společný trénink šk. roku 2018/19
21.-25. 8. MS, Praha
11.-16.8. Letní soustředění, Trojanovice
12.-19. 6. ME Chorvatsko, Crikvenica
3. 6. 7. Memoriál Jiřího Necida, Vimperk
28. 5. Grand Prix, Ostrava
21.-22.5. MČR Náchod
18.-19. 5. MČR Karviná
6. 1. Eliťácká zlatá hůlka 2018


2018


21. 12. Vánoční trénink+týmovka trenérek


23.-25. 8. MS Praha


13.-18. 8. Letní soustředění Trojanovice


12.-15. 6. ME Crikvenica, Chorvatsko


3. 6. Memoriál Jiřího Necida


22.-23. 5. Karviná MČR


17.-18. 5. Náchod MČR


5. 4. Kvalifikace Dolní Benešov


21. 3. Kvalifikace Bystřice nad Olší


5.-10. 3. Jarní soustředění

soutěžní celky

15.1. ELIŤÁCKÁ ZLATÁ HŮLKA

klubová soutěž sóloformací

2017

22.12 Vánoční posezení - trenérky 18:30 -?


22.12. Vánoční trénink 16:30-18:00 ZŠ Komenského

všichni

5.-9.12. Mikulášský týden v ELITÉ

všichni

22.10. Soustředění SVČ Korunka

ELITÉ COOKIES

14.-16. 10. Soustředění ZŠ Nádražní

ELITÉ, ELITÉ KOKINO, MINIS, BAMBÍNO

24.-27. 8. 2016 MS v maž. sportu PRAHA

Všechny soutěžní celky.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2016

09.06.2016 19:07Pro zájemce, kteří se chtějí zúčastnit letního soustředění mažoretek ELITÉ. Přihlášku stačí vyplnit a zaslat poštou na adresu klubu. Těšíme se na všechny nové mažoretky :). letnisoustr.doc (66 kB)

9.-12.6. 2016 - Crikvenica

02.06.2016 17:03Elité (seniorky) Trio (2BAT) - Helča, Peťa, Terka Sólo - Zuzka Tydláčková

21.-22.5. 2016 - MČR Karviná

08.05.2016 19:35Elité Bambíno - sóloformace (Adélka, Sofi, Dominička + Lucinka) miniformace, sestava Elité Kokino - sóloformace (Kiki, Evička, Vanesska, Kiki + Evička, Izzy + Vanesska), miniformace, sestava, defilé Elité Minís - sóloformace (Kača, Lucka, Barča + Aďa, Kača + Sabča), miniformace, sestava,...

14.-15.5.2016 - MČR Náchod

08.05.2016 19:32Elité Babies - sestava Elité Kokino - sedmice Elité Minís - sedmice Elité - sólo Lada, sedmice Mix - juni/seni

13.5.2016 - Vystoupení Korunka

08.05.2016 19:31Elité Bambíno, Elité Babies

7.5.2016 - Soustředění Minís + Elité

06.05.2016 19:31

17.4.2016 - Kvalifikace MČR Opava

15.04.2016 14:52Zde se nám představí všechny pódiové sestavy 2016 Elité Bambíno - Holky z naší školky (choreo: Denisa Gelnarová, Petra Přívarová) Elité Babies - Madagaskar (choreo: Tereza Torčíková) Elité Kokino - Flashdance (choreo: Lada Močidlanová, Petra Langrová) Elité Minís - Indie (choreo: Helena...

16.4.2016 - Soustředění Bambíno

15.04.2016 14:52

2.4. 2016 - Kvalifikace MČR - Dolní Benešov

29.03.2016 13:12Sóloformace Zde se nám představí: Sólo kadet B - Eliška Rosová Sólo kadet A - Kiki Klepáčová, Evička Oberherrová Sólo senior A - Terka Torčíková Duo littlekad - Dominička Frischerová, Lucinka Foretníková Duo kadet A - Kiki Klepáčová, Evička Oberherrová

9.4.2016 - nepostupová soutěž Litovel


20.3.2016 - 9.narozeniny klubu

11.03.2016 15:45

13.3.2016 - Opavská růže

01.03.2016 15:47Elité Bambíno - dua, sedmice littlecad + sestava

5.3. 2016 - Excelent cup

01.02.2016 13:17Sóloformace Elité Bambíno, Elité Kokino Velké formace - Bambíno, Kokino

28.2. 2016 - Studenécka hůlka

01.02.2016 13:16Nepostupová soutěž pro začátečníky - Sóloformace Bambíno

Jarní soustředění 2016 - Valašské Klobouky

01.02.2016 13:1520. - 24. 2. 2016 - Babies, Bambíno, Kokíno; 24. - 28. 2. 2016 - Minís, Elité

Zlatá Hlučinská hvězda - 13.2. 2016

18.01.2016 08:18Sóloformace - Bambíno, Kokino, Minís, Elité

30.-31.1.2016 Soustredění

18.01.2016 08:15Soustředění kadetky ,,B" juniorky seniorky

16.1. - Eliťácká Zlatá hůlka

06.01.2016 21:36Kde: SŠ prof. Zdeňka Matějčka Čas: 12:00 Vstupné: 30,- děti 50,- dospělí

10.1. - Soustředění Kokino - miniformace

06.01.2016 21:35

9.1.2016 - Soustredění Bambíno